سئورا
بهینه سازی سایت

آموزش کامل خطاهای GtMetrix

0

در قسمت اول آموزش جامع خطاهای GtMetrix مواردی رو عرض کردیم که حتما ببینید.

بی مقدمه میخوایم بریم سراغ قسمت دوم آموزش کامل خطاهای GtMetrix !

 

آموزش کامل خطاهای GtMetrix :

 

خطای  Avoid bad requests : این خطا به معنی این هستش که شما لینک هایی در اون صفحه ای که آنالیز می کنید دارید که این لینک ها ۴۰۴ شده اند پس بهتره پیداشون کنید و حذفشون کنید.

خطای Avoid landing page redirects : این خطا داره میگه که در صفحه ی شما لینک های قدیمی ای وجود دارند که باعث ریدایرکت میشن و اون لینک ها رو باید حذف کنید تا سرعت سایتتون بالاتر بره!

خطای Enable gzip compression : کاهش دهنده ی حجم سایت بهترین توضیح برای Gzip به شمار میاد و زمانی که غیرفعال باشه (مقدار =۰) شما اگر از وردپرس استفاده می کنید توسط W3TotalCache و یا WP-Rocket می تونید درستش کنید و اگر هم غیر از وردپرس استفاده می کنید به پشتیبانی سرورتون تیکت بدید و بخواید براتون فعال کنه!

خطای Enable Keep-Alive : این خطا به شما میگه که سرور چند فایل http میتونه از سرور دریافت کنه و برای اصلاحش چون باید به فایل کانفیگ سرور دسترسی داشته باشید توصیه می کنم از پشتیبانی این امر رو بخواید!

خطای Minimize Redirects : این خطا مشابه Avoid landing page redirects است.

 

آموزش کامل خطاهای GtMetrix

 

خطای Minimize request size : به منظور کاهش درخواست به سمت سرور استفاده میشه و با inline کردن کدها،بهینه کردن تصاویر و همچنین بهینه کردن فایل های استاتیک میتونید این مورد رو بهبود ببخشید.

خطای Put CSS in the document head : اگر فایل های css خودتون رو در جایی غیر از تگ head فراخوانی کنید با این خطا مواجه میشید که با یک جایگزینی ساده می تونید درستش کنید.

 

به پایان آموزش کامل خطاهای GtMetrix رسیدیم 🙂

در این دو قسمت ما یاد گرفتیم چطور به صورت رایگان سئو خودمون رو به مقدار ۱۰۰ در GtMetrix برسونیم.

امیدوارم این آموزش مورد توجه شما دوستان عزیز قرار گرفته باشه ♥

این پست مرتبا به روز خواهد شد.

پاسخ دهید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد!